Кроковий двигун трифазний Nema23(57) Times Brilliant 57HCY102AL3-TF0 2.0Nm, 5.8А
Опис
Кроковий двигун трифазний Nema23(57) Times Brilliant 57HCY56AL3-TFA 0.9Nm, 5.8АДрайвери для двигуна:
Технічні характеристики:
  • Типорозмір: NEMA23
  • Модель: Times Brilliant 57HCY102AL3-TF0
  • Вид двигуна: кроковий (Stepper Motor)
  • Кількість фаз: 3
  • Номінальний струм фази: 5.8A
  • Крок: 1.2° (300 на оборот)
  • Крутний момент: 2.0 Nm
  • Діаметр валу: 8 мм
  • Довжина валу: 20 мм
  • Довжина кабелів: 40 см
  • Робоча температура: -20°C…+50°C
  • Опір ізоляції: 100 МОм
  • Діелектрична міцність: 500 VAC протягом хвилини
  • Вага: 1570 г
  • Довжина, L: 102 мм