Інвертор FCHAO KSC-2500W, DC-AC 12V/220V
Є в наявності
Артикул: 1320L2-141-01 Категорія:
Опис
Перетворювач напруги FCHAO KSC-2500W з чистою синусоїдою працює з зовнішніми акумуляторами на 12V (дроти для під’єднання ідуть в комплекті). Ви можете використовувати акумулятори різних типів, такі як AGM, cвинцево-кислотні, LiFePO4, гелеві та літієві, але важливо щоб акумулятор був саме на 12V.
Інвертор KSC-2500W перетворює енергію яка зберігається у зовнішніх акумуляторах, із постійного струму DC 12V на змінний струм AC 220V. За допомоги інвертора Fchao, Ви можете забезпечити автономним електроживленням квартиру, будинок або транспортний засіб. Таким чином Ви зможете використовувати звичні побутові прилади, які споживають 220V.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вихід Номінальне навантаження (W) 2500 W
Пікове навантаження (W) 5000 W
Вихідна напруга (AC) AC 220V ±10%
Вихідна частота (Hz) 50Hz ±1Hz
Форма вихідного сигналу Чиста синусоїда
Вхід Напруга акумулятора (V) 12 V
Діапазон напруги (V) DC 10V ~ 15V
DC струм (А) 100А
Струм без навантаження (W) ≤8 W
Ефективність 88% – 92%
Тип акумулятора літій-залізний, свинцево-кислотний, AGM, гелевий
Захист входу батареї Внутрішній запобіжник 40A*4
Аварійний сигнал низької напруги Є
Вимкнення при низькій напрузі 10V ±4%
Захист від зворотної полярності акумулятора За допомогою внутрішнього запобіжника
Захист виходу
Температура ≤ 75℃ автоматичне відновлення
Захист від короткого замикання Вимкнення протягом 2 секунд, відновлення після скидання перемикача
Оточуюче середовище
Робоча температура -25°…+80°
Робоча вологість 30% ~ 90% відносної вологості, без конденсації
Температура зберігання -20℃…+70℃
Вібро стійкість 10~500 Hz 2G 10 хв/цикл, осі X, Y, Z 60 хв відповідно
Безпека та електромагнітна сумісність
Специфікація безпеки CE/CB
Опір тиску Bat-PG:500VAC Bat-AC:1.5KVAC AC-FG:1.5KVAC
Ізоляційний опір Bat-PG,AC -FG:100M Ohms/500VDC/25℃/70%RH