Кроковий двигун з енкодером Nema23(57) CNYOHO 57BYGH112EC-1000 3.6Nm, 3.0А + гібридний серводрайвер CNYOHO YH57HX, кабель 200 см
Є в наявності
Артикул: 1865V-057-03 Категорія:
Опис
Технічні характеристики:
  • Типорозмір: NEMA23
  • Модель: 57BYGH112 (57BYGH112EC-1000)
  • Вид двигуна: кроковий (Stepper Motor)
  • Кількість фаз: 2
  • Номінальний струм фази: 3A
  • Крок: 1.8° (200 на оборот)
  • Опір фази: 2.0 Ом
  • Індуктивність фази: 7.2 мГн
  • Крутний момент: 3.6 Nm
  • Діаметр валу: 8 мм
  • Довжина валу: 20 мм
  • Довжина кабелів: 80 см
  • Робоча температура: -20°C…+50°C
  • Опір ізоляції: 100 МОм
  • Діелектрична міцність: 500 VAC протягом хвилини
  • Розміри: 57 мм х 57 мм х 140 мм