Акумулятор Li-Ion SACREDSUN INR21700-40P 4000mAh/40A, 10С
Є в наявності
Артикул: 3810-014-05 Категорія:
Опис
Де використовуються акумулятори SACREDSUN INR21700-40P?
Акумулятор SACREDSUN INR21700-40P має ємність 4000 mAh і високу струмовіддачу 40А. Їхня висока реальна ємність і висока струмовіддача уможливлює використання акумуляторів у ручному електроінструменті, акумуляторних збірках для електросамокатів та електровелосипедів, збірках для електромоторів човнових, вейпах, мехмодах, для батарей квадрокоптерів, у роботах-пилососах, потужних світлодіодних ліхтарях, металошукачах, ехолотах, медичному обладнанні.
Технічні характеристики:
  • Виробник: SACREDSUN
  • Модель: INR21700-40P
  • Ємність: 4000 mAh
  • Енергетична щільність: 220 Wh/kg
  • Захист: Без захисту
  • Макс. струм розряду: 40A, 10C
  • Внутрішній опір: <15 мОм
  • Напруга номінальна: 3.6V
  • Напруга повного заряду: 4.2V
  • Напруга повного розряду: 2.5V
  • Струм заряду: 4А
  • Кількість циклів: 800
  • Діаметр: 21.05 мм
  • Довжина: 70.3 мм