Серводвигун SDC80AEA07530-SC3-AP-CB (750W, 2.39 Nm) + серводрайвер SD100C-20AL-GBN 220V/10A
Є в наявності
Артикул: 3363-236-01 Категорія:
Опис
Сервопривід має ряд переваг:
  • високий обертальний момент по відношенню до інерції
  • точність позиціювання
  • точність підтримки швидкості та стабільність обертального моменту
  • при малих розмірах двигуна можна отримати високу потужність
  • можливість швидкого розгону і гальмування.
Технічні характеристики серводвигуна:
  • Модель серводвигуна: SDC80AEA07530-SC3-AP-CB
  • Номінальна потужність: 750W
  • Номінальна напруга: AC220V
  • Номінальний струм: 3A
  • Номінальна швидкість: 3000 об/хв
  • Номінальний обертальний момент: 2.39 Nm
  • Максимальний обертальний момент: 7.1 Nm
  • Діаметр валу: 19 мм
  • Постійна напруга: 48 (V/1000r/min)
  • Коефіцієнт обертального моменту: 0.8 (Nm/A)
  • Момент інерції ротора: 1.82 x 10-4 kg. m²
  • Опір: 2.88 Ω
  • Індуктивність: 6.4 mH
  • Вага (кг) : 2.86
  • Дозвіл енкодера: 10000 PPR
  • Клас ізоляції: B (130ºC)
  • Клас безпеки: IP65
  • Розміри корпусу двигуна: L102 мм х 80 мм х 80 мм
Характеристики та особливості:
  • Номінальний струм: 10А
  • Номінальна потужність: 750W
  • Номінальна напруга: AC 220V
  • Піковий струм: 20A
  • Частота: 50-60 Hz
  • Клас безпеки: IP20
  • Робоча температура: 0℃…40℃
  • Вологість: 40%…80%
  • Габаритні розміри: 159.5 мм х 158.5 мм х 41 мм