Сопло для волоконного лазера, одноканальне D15-H19-M8
Артикул: 8f821c58cbf7 Категорія:
Опис
Керамічна проставка для голови оптовоконного лазера D28 (різьба M11)
Одношарові сопла застосовуються для обробки матеріалів в азотному середовищі.
Технічні характеристики:
  • Зовнішній діаметр сопла, D: 15 мм
  • Висота сопла, H: 19 мм
  • Різьблення для кріплення: М8
  • Доступні діаметри вихідного отвору сопла: 1.0 мм/1.4 мм/1.8 мм