Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 16S/58.4V/20A 1100W
Є в наявності
Артикул: 3726L2-395-07 Категорія:
Опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: AC 220V/50Hz
  • Потужність: 1100W
  • Вихідна напруга: DC 58.4V (48V)
  • Збірка акумуляторів: 16S
  • Вихідний струм: 20A
  • Тип акумуляторів: LiFePO4
  • Охолодження: активне
  • Управління процесом заряду: автоматичне
  • Розміри корпусу: 22 см х 11см х 7.5 см
Перехідник 220V/16A можна придбати за посиланням: Перехідник 220V/16A
Перехідник 220V/16A з китайської вилки на євро Ф4.8мм, білий