Серводвигун 110AST-A1C06430 (2000W, 6.4 Nm) + серводрайвер TH-T3D-L30A-RABF-B 220V/15A
Опис
Сервопривід має ряд переваг:
  • високий обертальний момент по відношенню до інерції
  • точність позиціювання
  • точність підтримки швидкості та стабільність обертального моменту
  • при малих розмірах двигуна можна отримати високу потужність
  • можливість швидкого розгону і гальмування.
Технічні характеристики серводвигуна:
  • Модель серводвигуна: 110AST-A1C06430
  • Номінальна потужність: 2000W
  • Номінальна напруга: AC220V
  • Номінальний струм: 9.5A
  • Номінальна швидкість: 3000 об/хв
  • Номінальний обертальний момент: 6.4 Nm
  • Максимальний обертальний момент: 19.2 Nm
  • Діаметр валу: 19 мм
  • Постійна напруга: 44.5 (V/1000r/min)
  • Коефіцієнт обертального моменту: 0.67 (Nm/A)
  • Момент інерції ротора: 1.061 x 10-3 kg. m²
  • Опір: 0.4 Ω
  • Індуктивність: 2.6 mH
  • Вага (кг) : 1.68
  • Дозвіл енкодера: 10000 PPR
  • Клас ізоляції: F (155ºC)
  • Клас безпеки: IP65
  • Розміри корпусу двигуна: 185 мм х 110 мм х 110 мм
Характеристики та особливості:
  • Номінальний струм: 15А
  • Номінальна потужність: 2000W
  • Номінальна напруга: AC 220V
  • Піковий струм: 15A
  • Частота: 50-60 Hz
  • Клас безпеки: IP20
  • Робоча температура: 0℃…40℃
  • Вологість: 40%…80%
  • Габаритні розміри: 191 мм х 178.5 мм х 51 мм