Кроковий двигун з енкодером Nema23(57) CNYOHO 57BYGH82EC-1000 2.5Nm, 3.0А + гібридний серводрайвер CNYOHO HBS57, кабель 300 см
Опис
Технічні характеристики:
  • Типорозмір: NEMA23
  • Модель: 57BYGH82 (57BYGH82EC-1000)
  • Вид двигуна: кроковий (Stepper Motor)
  • Кількість фаз: 2
  • Номінальний струм фази: 3A
  • Крок: 1.8° (200 на оборот)
  • Опір фази: 1.5 Ом
  • Індуктивність фази: 5.5 мГн
  • Крутний момент: 2.5 Nm
  • Діаметр валу: 8 мм
  • Довжина валу: 20 мм
  • Довжина кабелів: 80 см
  • Робоча температура: -20°C…+50°C
  • Опір ізоляції: 100 МОм
  • Діелектрична міцність: 500 VAC протягом хвилини
  • Розміри: 57 мм х 57 мм х 104 мм