Сервопривід має ряд переваг:
- високий обертальний момент по відношенню до інерції
- точність позиціювання
- точність підтримки швидкості та стабільність обертального моменту
- при малих розмірах двигуна можна отримати високу потужність
- можливість швидкого розгону і гальмування.
Технічні характеристики серводвигуна:
- Модель серводвигуна: 110AST-A1C06430
- Номінальна потужність: 2000W
- Номінальна напруга: AC220V
- Номінальний струм: 9.5A
- Номінальна швидкість: 3000 об/хв
- Номінальний обертальний момент: 6.4 Nm
- Максимальний обертальний момент: 19.2 Nm
- Діаметр валу: 19 мм
- Постійна напруга: 44.5 (V/1000r/min)
- Коефіцієнт обертального моменту: 0.67 (Nm/A)
- Момент інерції ротора: 1.061 x 10-3 kg. m²
- Опір: 0.4 Ω
- Індуктивність: 2.6 mH
- Вага (кг) : 1.68
- Дозвіл енкодера: 10000 PPR
- Клас ізоляції: F (155ºC)
- Клас безпеки: IP65
- Розміри корпусу двигуна: 185 мм х 110 мм х 110 мм
Характеристики та особливості:
- Номінальний струм: 15А
- Номінальна потужність: 2000W
- Номінальна напруга: AC 220V
- Піковий струм: 15A
- Частота: 50-60 Hz
- Клас безпеки: IP20
- Робоча температура: 0℃…40℃
- Вологість: 40%…80%
- Габаритні розміри: 191 мм х 178.5 мм х 51 мм